X. ROČNÍK - "VÝBOROVÝ" TURNAJ VE STOLNÍM TENISE |
KONEČNÉ POŘADÍ |
|
1. místo |
Hartmann Stanislav |
2. místo |
Buchta Miroslav |
3. místo |
Janotta František |
4. místo |
Stříbný Tomáš |
5. místo |
Kotzián David |
6. místo |
Lokoč Antonín |
7. místo |
Lokoč Martin |
8. místo |
Heim Martin |
9. místo |
Flaschka Milan |
10. místo |
Buchta Evžen |
11. místo |
Daněk Jiří |
12. místo |
Stříbný Petr |
13. místo |
Buchta Karel |
14. místo |
Vavřinčík David |
15. místo |
Svak Ivan |
"Fotky z turnaje" |
PROSINEC |
Buchta Evžen |
Lokoč Antonín |
Daněk Jiří |
Buchta Miroslav |
Lokoč Martin |
Buchta Karel |
Stříbný Tomáš |
Body |
Skóre |
Pořadí |
||
Buchta Evžen |
S |
0:3 |
3:0 |
1:3 |
1:3 |
3:1 |
0:3 |
4 |
8:13 |
5. |
||
Lokoč Antonín |
3:0 |
K |
3:1 |
0:3 |
3:0 |
3:0 |
2:3 |
8 |
14:7 |
3. |
||
Daněk Jiří |
0:3 |
1:3 |
U |
0:3 |
0:3 |
3:2 |
0:3 |
2 |
4:17 |
6. |
||
Buchta Miroslav |
3:1 |
3:0 |
3:0 |
P |
3:0 |
3:0 |
3:2 |
12 |
18:3 |
1. |
||
Lokoč Martin |
3:1 |
0:3 |
3:0 |
0:3 |
I |
3:1 |
0:3 |
6 |
9:11 |
4. |
||
Buchta Karel |
1:3 |
0:3 |
2:3 |
0:3 |
1:3 |
N |
0:3 |
0 |
4:18 |
7. |
||
Stříbný Tomáš |
3:0 |
3:2 |
3:0 |
2:3 |
3:0 |
3:0 |
A |
10 |
17:5 |
2. |
||
- |
||||||||||||
A |
PROSINEC |
Svak Ivan |
Kotzián David |
Flaschka Milan |
Stříbný Petr |
Vavřinčík David |
Hartmann Stanislav |
Janotta František |
Heim Martin |
Body |
Skóre |
Pořadí |
|
Svak Ivan |
S |
0:3 |
0:3 |
1:3 |
2:3 |
0:3 |
0:3 |
3:1 |
2 |
6:19 |
8. |
|
Kotzián David |
3:0 |
K |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
0:3 |
0:3 |
3:0 |
10 |
15:6 |
3. |
|
Flaschka Milan |
3:0 |
0:3 |
U |
3:1 |
3:1 |
0:3 |
0:3 |
2:3 |
6 |
11:14 |
5. |
|
Stříbný Petr |
3:1 |
0:3 |
1:3 |
P |
3:0 |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
4 |
7:16 |
6. |
|
Vavřinčík David |
3:2 |
0:3 |
1:3 |
0:3 |
I |
0:3 |
0:3 |
0:3 |
2 |
4:20 |
7. |
|
Hartmann Stanislav |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
N |
3:0 |
3:0 |
14 |
21:0 |
1. |
|
Janotta František |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
0:3 |
A |
3:0 |
12 |
18:3 |
2. |
|
Heim Martin |
1:3 |
0:3 |
3:2 |
3:0 |
3:0 |
0:3 |
0:3 |
- |
6 |
10:14 |
4. |
|
B |
Zápasy o konečné umístění |
||||
Zápas o |
Podle umístění ve skupině A |
: |
Podle umístění ve skupině B |
Výsledek |
15. MÍSTO |
- |
: |
Svak Ivan |
: |
13. MÍSTO |
Buchta Karel |
: |
Vavřinčík David |
3 : 1 |
11. MÍSTO |
Daněk Jiří |
: |
Stříbný Petr |
3 : 0 |
9. MÍSTO |
Buchta Evžen |
: |
Flaschka Milan |
0 : 3 |
7. MÍSTO |
Lokoč Martin |
: |
Heim Martin |
3 : 2 |
5. MÍSTO |
Lokoč Antonín |
: |
Kotzián David |
2 : 3 |
3. MÍSTO |
Stříbný Tomáš |
: |
Janotta František |
0 : 3 |
Finále |
Buchta Miroslav |
: |
Hartmann Stanislav |
0 : 3 |